Skip to content

KEĎ TLAČ OŽIJE
DAJTE TVAR VAŠIM IDEÁM VĎAKA 3D EFEKTOM

Časy, keď k osloveniu klienta stačil leták z domácej tlačiarne sú za nami. Dnes potrebujete zaujať na prvý pohľad. Textom aj technológiou tlače. Klasický zvýraznená tlač druhom písma a farbami padá do úzadia. Spoznajte nové trendy tlače. Medzi ne patria zušľachtenie UV lakovaním, či zvýraznenie efektovou fóliou. A možnosti tlače s 2D a 3D efektmi.
Výsledok takej tlače na prvý pohľad zaujme a priláka každého klienta.

nikara logo

Rozhodli sme sa napredovať s dobou a vedieť ponúknuť moderné zušľachtenie tlačených materiálov pre každého zákazníka a každú požiadavku. Zakúpením moderného stroja MGI Jetvarnish 3DS & iFoil-s máme možnosť tých najmodernejších tlačových úprav v akomkoľvek náklade. Tieto služby sú určené tak pre jednotlivých klientov, ako aj veľké firmy. Vďaka digitálnemu stroju MGI JETVARNISH 3DS & iFoil-s môžeme vytvoriť nádherné 2D a 3D efekty a dych berúce výtlačky. Či ide o textúry, alebo zvýraznenie grafického prvku. Nový výrobný proces urobí produkty živšími a hlavne hmatateľnejšími.

Niektoré z produktov ktoré môžete zušľachtiť

7483_papierove_tasky_03

Luxusné obaly

Tak ako knihe, dajte exkluzivitu každému výrobku. Obal predáva! Zvýraznená tlač s 3D efektmi pridá produktu celkovú hodnotu.  Či už sú to luxusné obaly na nápoje, kozmetiku, čaje, kávu a pod.

DSC_2862_resize

Prebaly kníh, ktoré ožívajú

Kniha by mala zaujať predovšetkým obsahom. K dobrému obsahu čitateľa privedie hlavne obálka knihy, na ktorej najprv spočinie jeho pohľad. A v regáloch s čím ďalej väčším množstvom kníh je vyniknúť čoraz ťažšie. Zefektívnite každý tlačený
prvok na prebale vašej knihy!

Svadobné oznámenia

Zvýraznený a hmatateľný dátum svadby. Živá fotka ženíchov. Akákoľvek grafika na oznámení či pozvánke, môže umocniť vzácnu chvíľu.

svadba_2_oznamenia_tlacena_forma

Výnimočné vizitky

Tlačené vizitky sú stále „in“ pri osobných stretnutiach. Majiteľ firmy, obchodný zástupca, finančný sprostredkovateľ zanechá zapamätateľný prvý dojem personalizovanou luxusnou vizitkou.

pexels-michael-steinberg-342943
7404_katalogy_01

Produktové katalógy

Tlačené produktové katalógy s pridaním špeciálneho efektu, ktorý propagáciu oživí, ponechá v očiach a hlave klienta výraznejšiu stopu pri následnom rozhodovaní o kúpe. Napríklad jedlo, ktoré bude mať zvýraznené aj hmatateľné vlastnosti je aj chutnejšie.

7418_vyseky_02_foldery_papierove_tasky_resize

Ostatné tlačoviny

Všetky druhy tlače na potieranom papieri, kde si klient vyžaduje parciálne zvýrazniť jednotlivé prvky obrazu. Či sú to darčekové poukazy, personalizované pohľadnice, obálky, letáky, novoročenky, imitácie textúr a pod.

Príklady možnosti tlače s MGI Jetvarnish 3DS & iFoil-s

Pre hmatateľnejší a vizuálnejší zážitok si od nás bezplatne vyžiadajte vzorkovník
možností tlače touto technológiou

Výhody technológie alebo prečo ju použiť

Výhody v pár slovách: Rýchlosť spracovania dát a tlače, vysoká kvalita, nízke náklady!

Na rozdiel od klasickej obdobnej tlače nie je nutné vyrábať predražené tlačové raznice. Celý tlačový proces je digitálny a umiestnenie laku na základnú grafiku je veľmi presné. Zabudovaný skener skenuje a vyhodnocuje každý hárok.  Je možné tlačiť už od 1 kusu, čo rozširuje škálu zákazníkov. Zariadenie má oveľa nižšiu spotrebu energie a oveľa menej odpadu v porovnaní s tradičnými metódami. V predpríprave stačí jeden skúšobný hárok. Spracovanie zákaziek je oveľa rýchlejšie a možné už do 24 hodín.

Lak sa dá naniesť priamo na výstup z ofsetu či zalaminovaný výstup. Ako jediný stroj vie vrstvy aplikovať priamo na výstup z digitálnej tlače. Otvárajú sa možnosti produkcie neobmedzeného množstva rôznorodých úloh v rámci jednej produkcie bez zastavenia. Menšie a stredne veľké zákazky s personalizovanými údajmi alebo variabilnými dátami nerobia tomuto zariadeniu problém.

Technické parametre MGI Jetvarnish 3DS & iFoil-s

Našli ste potenciál pre rozšírenie portfólia vašej ponuky pre klientov vďaka tejto technológii? Neváhajte nás kontaktovať! Pre hmatateľnejší a vizuálnejší zážitok si od nás bezplatne vyžiadajte vzorkovník možností tlače,
prípadne priamo cenovú ponuku!

Videoprezentácia technológie tlače MGI Jetvarnish 3DS & iFoil-s

tlaciaren nikara logo
M. R. Štefánika 25, 963 01 Krupina |obchod.bellak@nikara.sk |+421 911 518 212
Translate »
error: Obsah je chránený !!!