Skip to content

Kalendáre

Kalendáre sú médiom, ktoré nám prináša domov a na pracoviská atraktívne fotografie krajiny, športu, jedla, miest a obcí, firemných produktov či umeleckých diel. Preto sa pri tlači nástenných, stolových, či plánovacích kalendárov môžeme uspokojiť len s najvyššou kvalitou tlače.

Aby sme Vaše kalendáre zrealizovali perfektne aj v časovom tlaku na konci roku, zaviedli sme vysoko produktívny ofsetový tlačový stroj schopný tlačiť až 15.000 hárkov B1 za hodinu obojstranne, pri elektronickej kontrole a priebežnom dolaďovaní farebnosti každého jedného hárku.

Ďalšiemu zušľachteniu Vašich kalendárov môže poslúžiť ktorýkoľvek zo širokej škály povrchových úprav a efektov využívaných pri výrobe kníh – štruktúrované lamino, embos, slepotlač s parciálnym lakom, reliéfna razba, parciálny UV lak, glitrovaný lak, či rôzne výseky a prebaly…

Noviny

Pri tlači obecných, firemných, zborových a iných novín Vám ponúkame široké možnosti využitia našich tlačových technológii pre optimálnu kombináciu kvality a ceny. Môžete využiť našu špičkovú plnofarebnú tlačovú technológiu, ako aj rýchlu a lacnú jednofarebnú rotačnú tlač.

Skladačky

Rovnako máme bohaté skúsenosti s výrobou skladačiek rôzneho druhu, najčastejšie realizujeme:

– Firemné a reklamné skladané prospekty a letáky
– Turistické a regionálne mapy, ako aj mapy ku kultúrnym podujatiam

Máme pre Vás pestrú ponuku lomov pre skladanie: harmonikový 2- a 3-lom, portálový lom…?

Translate »
error: Obsah je chránený !!!