Skip to content

FOLDRE, VÝSEKY, OBALY

 

Foldre, výseky

Obálky na dokumenty – foldre, predstavujú dôležitý reprezentatívny prvok k vytvoreniu dobrého prvého dojmu z Vašej prezentácie. Pri ich výrobe preto kladieme maximálny dôraz na kvalitu tlače rovanko ako presnosť spasovania výseku.

Ponúkame Vám na výber z množstva štandardných výsekových foriem, ako aj možnosť návrhu atypovej výsekovej formy na mieru. S úspechom využívame mnoho povrchových úprav a efektov z knižnej produkcie – štruktúrované lamino, embos, slepotlač s parciálnym lakom, reliéfna razba, parciálny UV lak, glitrovaný lak…

Naše presné automatizované tlačové a výsekové technológie a skúsenosti využívame pri výrobe interaktívnych náučných a prezentačných papierových pomôcok.

Obaly, šúbre

Pre ochranu, alebo zvýraznenie Vašich tlačovín na pulte, Vám vieme zhotoviť rôzne prebaly a obaly. Ak plánujete vytvorenie špeciálnej knižnej edície, či spojiť do jedného balenia viacero kníh, pripravíme Vám tvrdé obaly – šúbre na mieru.

Naše technológie a skúsenosti nám zároveň umožňujú ponúknuť Vám výrobu iných druhov obalov, kartových a spoločenských hier, ako aj 3D papierových výrobkov.

Translate »
error: Obsah je chránený !!!